Kontaktujte nás: 724 993 886 | dana.dole333@gmail.com

Redesign - úpravy již částečně zařízeného interiéru


 

Často se stane, že si zákazník koupí dům či byt, ve kterém již nějaké zařízení je. Obvykle to bývají kuchyně, vestavěné skříně či koupelna. A novým majitelům se tyto "poděděné" či developerem vybrané zařízení vůbec nemusí líbit. Bydlení si vybrali a koupili pro jeho polohu, cenu, dispozice, či dobré sousedy :)

S hypotékou již často nejsou peníze na rekonstukci a nový design kompletně. 

Velké změny designu interiéru za málo peněz

Takoví zákazníci se mi poměrně často ozývají. Požadavky jsou. aby se jim kuchyně či koupelna líbila, ale aby to nestálo moc peněz. Část zařízení má zůstat zachována, ale design a atmosféra bydlení má být změněna. Obvykle se jim na stávajícím zařízení nelíbí skoro nic, ale zkušeným okem většinou odhadnu, které části kazí dojem a které mohou zůstat. Vždy se dá půdobení inteiéru změnit. Od nejmenších úprav změnou výmalby, či osvětlení až po částečné proměny nábytku či obkladů.

Dobrý interiérový architekt je schopen vymyslet řešení

Jsou i případy, kdy nevhodně zvolenými barvy či zařízením byt působí malým a smutným dojmem. Někdo to zase přežene s barevností a v interiéru se nedá soustředit ani odpočívat. 

redesign kuchyně

V této kuchyni jsme měnili horní skříňky, lištu a osvětlení. Ostatní je stejně jako původní. Mísntost byla také vymalována odstínem ladícím k obkladu.

Původní foto kuchyně je zde:

původní vzhled kuchyně

 

Ve stejněm bytě jsme navrhovala také nábytek a malbu do interiéru obývacího pokoje. Výsledek je tu. Požadavkem bylo hodně úložných prostorů, ale místnost byla tak akorát na sedací soupravu, skříňky tedy jsou na zdi.

interier-obyvaciho-pokoje-po-zmene

Původní foto z nezařízeného obývacího pokoje: 

původní vzhled obývacího pokoje před zásahy designera

BLOG

archív