Kontaktujte nás: 724 993 886 | dana.dole333@gmail.com

Tento příspěvek bude osobní, ale to přece k práci architekta a designera patří. Být osobní. A přiblížit se klientům. Aby si mohli dobře vybrat, s kým se jim bude dobře spolupracovat na vytváření prostředí pro život. Ať už je to život rodinný, pracovní, nebo prostředí kam chodíme odpočívat. Za historii našeho atelieru jsem vystřídala pár spolupracovníků, většinou mých spolužáků z Fakulty architktury. (Ing. arch. Helena Straková, Ing. arch. Tomáš Hanulík) a  pár adres kanceláře (Čápkova, Viniční, Šumavská). 

Pak se mi narodila dcerka a práci jsem omezila. Brala jsem zakázky jen pro stálejší zákazníky a nezvládala větší objem práce. I přesto se mi podařilo zrealizovat pár malých a jedno velké dílo. Postupně Vám je představím. Dcerka již trochu odrostla a budu mít na práci opět více času.

Ještě nevím kde bude nová kancelář, ale brzy bude. Také si domlouvám nějakou nejlépe ženskou duši na spolupráci, protože ve dvou se to lépe táhne.

Minulý týden jsem se vdala a z mého znělého příjmení Krčmářová jsem se stala paní Doleželovou, takže to je ten nový začátek :)

svatba dana a michal

BLOG

archív