Kontaktujte nás: 724 993 886 | dana.dole333@gmail.com

Návrh interiéru pro mladou slečnu se společenským prostorem


 

Společenská zóna interiéru

Pokoj je laděn do odstínů oranžové barvy, kterou si slečna vybrala a byla již dána i cihlovým komínem dominujícím prostoru. Stěny tvořící podsadu střechy a čelní zeď jsou v tmavším odstínu, šikmé stěny a strop ve světlejším odstínu pro odlehčení.

 Police tvořící úložný prostor opakují motiv cihly a jejich skladebnost a tvoří tak dekorační prvek interiéru.

Návrh interiéru pokoje pro slečnu 2

 

Podkrovní místnost je dostatečně velká na umístění všech prvků studentského pokoje a navíc ještě obsahuje společenskou zónu: místo pro setkávání přátel rodiny a případný poslech hry na klavír.

 

Návrh interiéru pokoje pro slečnu 4

 

Intimní zóna interiéru

Protože je pokoj velký, místo na spaní bylo vybráno v odlehlejším koutu od vstupu pro zachování intimního charakteru na odpočinek.Také nižší strop pod šikminou tvoří místo vhodné pro spaní, protože se tam člověk cítí bezpečně. Postel je široká 140 cm takže bouchání do hlavy při vstávání nehrozí.

 

Návrh interiéru pokoje pro slečnu 5

 

Také místo na učení je dále od vchodu, aby student nebyl rušen a je umístěno pod oknem, které osvětluje studijní místo z ideální levé strany (pro praváka).

 

Návrh interiéru pokoje pro slečnu 6

 

Prostor kolem komína byl navržen jako úložný prostor se zásuvkami a také jako další možnosti pro usazení návštěvy.

 

Návrh interiéru pokoje pro slečnu 7

 

Úložné prostory jsou rozdělené na šaty, učení a také na malé drobnosti které jsou potřeba u zrcadla. Nábytek je v bílé barvě, která prostor odlehčí a je doplněn dřevodekorem ořechu ladícím s podlahou.

 

 

 

 

BLOG

archív