HOME » BLOG » Interiéry s dětmi - aneb jak s drobotinou pracovat

Jak vypadají domácnosti kde bydlí děti? Většinou se poznají na první pohled - spoustu úložných prostorů a míst zaberou hračky a jejich věci. Je už na obyvatelích, jak moc a úspěšně se to snaží či nesnaží skrýt. Třeba naše dcera nedávno komentovala, že naše ložnice vypadá spíš jako dětský pokoj. 

A mám pocit, že náš obývák vypadá taky jako dětský pokoj. 

Kuchyně se ubránila a vypadá jako kuchyně, ale taky je v ní spousta toho užitečného a oblíbeného hracího náčiní které je podle dětí nejlepší na zemi.

V koupelně přebalovák a spousta dceřiných čelenek a gumiček, dětský pokoj vypadá někdy jako dětský pokoj a někdy jako bordel v tanku (tank přejíždí nejčastěji i obývák) a jediné hájemství, které jsme si s manželem bránili je pracovno-šatno-jogovna. No a i když tenhle luxus máme, tak se v této poměrně pohodlné pracovně nedalo pracovat. 

Neboť měnší tanky jezdí občas i tam. Hluk bijících se dětí tam doléhá. Příšerné písničky s pohádek taky neodfiltruje. A menší synek tam navíc ne ten klín hodně často chodí i když hlídá babička. 

Takže nejlepší má současná pracovna je prostě mimo domov. Druhý díl v brněnském Hubu započat a je to neskutečná oaza (to pochopí každá dětmá žena, že :) ).

Opět se navrhuje v mojí "dílně" a nově mám na pomoc s administrativními a takými novinářskými věcmi i manžela. A že je to občas potřeba. 

A naše rodinka, která je teď trochu provozně náročnější, ale postupně mi dovolí se věnovat oblíbené práci :

FOTO DOLEŽELCI


Bydlení a interiérový design